We hebben onlangs twee evenementen georganiseerd in ons Cypress Center in San Jose om de toewijding van onze gemeenschap om een einde te maken aan de lokale honger te vieren: de Vrijwilligerswaardering Luncheon, die plaatsvond op maandag 30 april, en Make Hunger History Awards, die plaatsvond op donderdag 3 mei .

We zijn iedereen die aanwezig was en een paar foto's en een klein beetje over deze evenementen met u wilde delen zo dankbaar.

Vrijwilliger Waardering Lunch 

Wist u? Vorig jaar werden meer dan 338.000 vrijwilligersuren gedoneerd aan Second Harvest. Dit geschenk van tijd wordt gewaardeerd op $7,1 miljoen, het equivalent van 163 voltijdse werknemers. We konden niet doen wat we doen zonder de hulp van onze ongelooflijk geweldige vrijwilligers!

Op maandag 30 april vierden we onze vrijwilligers tijdens onze jaarlijkse Vrijwilligers Waardering Lunch. Dit jaar was het Hawaiiaanse thema informatief, luchtig en LEUK. Ongeveer 200 vrijwilligers genoten van goede prijzen voor eten, bingo en loterijen, muziek van Harvest Beat (de band van Second Harvest) en vooral het gezelschap van andere gelijkgestemde vrijwilligers!

Hier zijn een paar foto's van de lunch:

CEO Leslie Bacho en directeur van vrijwilligersdiensten Diane Zapata waren klaar voor het evenement!

Enkele van onze geweldige vrijwilligers tijdens de lunch

Harvest Beat speelde muziek voor onze vrijwilligers 


Hebben we het leuke Hawaiiaanse thema genoemd?

 

Mahalo vrijwilligers !!!

Maak Hunger History Awards

Wist u? De donoren van Second Harvest organiseren jaarlijks meer dan 1.600 voedsel- en geldschijven.

Op donderdag 3 mei, we organiseerden ons 2018 Make Hunger History Awards-evenement. Het doel van het evenement was het vieren en erkennen van de bedrijven, gemeenschapsgroepen en individuen die Food and Fund Drives organiseerden en onze missie in 2017 ondersteunden. Meer dan 300 mensen van zeer diverse groepen (buurtverenigingen, bedrijven, scholen, gemeenten) woonden de viering bij.

“De Make Hunger History Awards zijn zo'n geweldig evenement, omdat het echt onze kans is om 'dank je wel' te zeggen tegen alle geweldige groepen die Second Harvest steunen. Het aanpakken van honger in Silicon Valley is een ontmoedigende taak, maar wat we zien bij de prijsuitreiking is dat iedereen in onze gemeenschap, of het nu een school, een gemeente of een bedrijf is, een sleutelrol speelt om ervoor te zorgen dat onze buren in nood gezond kunnen worden , voedzaam voedsel ”, zegt Bernadette White, Second Harvest Community Relations Officer.

Hieronder staan een paar foto's die de avond benadrukken:

Enkele van de prijsontvangers van dit jaar

Deelnemers tijdens een van onze magazijnrondleidingen

Lekker eten

 

Onze VP Marketing en Ontwikkeling Cat Cvengros (links) met een kamer vol geweldige mensen die zich inzetten voor het beëindigen van lokale honger

Matt, een inspirerende spreker

Bedankt voor het delen van geweldige ideeën op onze Food and Fund Drive Inspiration Wall!

Zie meer foto's van onze Make Hunger History Awards hier!