61,774,948 maaltijden voorzien in 2019
en English
X

Overzicht van evenementen: we vieren vrijwilligers en donoren

//, evenementen, food-station, vrijwilliger, Vrijwilligers, magazijn//Overzicht van evenementen: we vieren vrijwilligers en donoren

Overzicht van evenementen: we vieren vrijwilligers en donoren

We hebben onlangs twee evenementen georganiseerd in ons Cypress Center in San Jose om de toezegging van onze gemeenschap om een ​​einde te maken aan de lokale honger te vieren: de Lunchmiddag voor de waardering van de gasten, die plaatsvond op 30, en de Make Hongger History Awards, die op donderdag 3rd plaatsvond .

We zijn iedereen die aanwezig was erg dankbaar en wilden een paar foto's en een klein beetje over deze evenementen met je delen.

Vrijwilliger Waardering Lunch

Wist u dat? Vorig jaar werden meer dan 338,000 vrijwilligersuren gedoneerd aan Second Harvest. Dit geschenk van tijd wordt gewaardeerd op $ 7.1 miljoen, het equivalent van 163 voltijdse werknemers. We zouden niet kunnen doen wat we doen zonder de hulp van onze ongelooflijk geweldige vrijwilligers!

Op maandag 30 april hebben we onze vrijwilligers gevierd tijdens onze jaarlijkse Vrijwilligers Waardering Lunch. Dit jaar was het evenement met een Hawaiiaans thema informatief, luchtig en LEUK. Over 200 vrijwilligers genoten van lekker eten, bingo en loterijprijzen, muziek van Harvest Beat (de band van Second Harvest) en vooral het gezelschap van andere gelijkgestemde vrijwilligers!

Hier zijn een paar foto's van de lunch:

CEO Leslie Bacho en directeur van Volunteer Services Diane Zapata waren klaar voor het evenement!

Enkele van onze geweldige vrijwilligers tijdens de lunch

Harvest Beat speelde muziek voor onze vrijwilligers


Hebben we het leuke Hawaiiaanse thema genoemd?

Mahalo-vrijwilligers !!!

Maak Honger History Awards

Wist u dat? De donoren van Second Harvest ontvangen elk jaar 1,600 Food and Fund Drives.

Op donderdag, mei 3, we hebben ons 2018 Make Hunger History Awards-evenement georganiseerd. Het doel van het evenement was het vieren en erkennen van bedrijven, community-groepen en individuen die Food en Fund Drives organiseerden en onze missie in 2017 ondersteunden. Over 300 namen mensen uit zeer diverse groepen (buurtverenigingen, bedrijven, scholen, congregaties) deel aan de viering.

“De Make Hunger History Awards zijn zo'n geweldig evenement omdat het echt onze kans is om 'bedankt' te zeggen aan alle geweldige groepen die Second Harvest ondersteunen. De honger aanpakken in Silicon Valley is een ontmoedigende taak, maar wat we met de prijsuitreiking zien, is dat iedereen in onze gemeenschap, of het nu een school, gemeente of een bedrijf is, een belangrijke rol speelt om ervoor te zorgen dat onze buren in nood gezond kunnen worden , voedzaam eten, 'zei Bernadette White, tweede officier voor oogstgemeenschappen.

Hieronder staan ​​een paar foto's die de avond benadrukken:

Een paar van de award-ontvangers van dit jaar

Deelnemers tijdens een van onze magazijnrondleidingen

Genieten van lekker eten

Onze VP van Marketing en Ontwikkeling Cat Cvengros (links) met een kamer vol geweldige mensen die zich inzetten om de lokale honger te beëindigen

Matt, een inspirerende spreker

Bedankt voor het delen van geweldige ideeën over onze inspirerende muur voor eten en geld!

Bekijk meer foto's van onze Make Hunger History Awards hier!

By |2018-05-31T08:00:19+00:00May 31st, 2018|Event, evenementen, food-station, vrijwilliger, Vrijwilligers, magazijn|