61,774,948 maaltijden voorzien in 2019
en English
X

Kruidenierswinkel Rescue Spotlight - Target Power Outage

////Kruidenierswinkel Rescue Spotlight - Target Power Outage

Kruidenierswinkel Rescue Spotlight - Target Power Outage

Vorige week redde de Voedselbank 6,294-ponden bederfelijk voedsel van een Target-winkel in San Jose die een stroomuitval ondervond.

Vanwege ons Kruidenier Rescue relatie met deze winkel, wisten ze met wie ze contact moesten opnemen bij de Voedselbank om dit voedsel snel te redden van het verspillen. We ontvingen een breed scala aan bederfelijke producten, waaronder vlees, diepvriesproducten, kaas en diverse zuivelproducten.

Binnen een uur na ontvangst van de oproep reageerde onze afdeling Transport op dit speciale verzoek en kon een chauffeur en een assistent naar de winkel sturen om de bederfelijke etenswaren voor onze klanten te verzamelen. Onze twee medewerkers brachten drie uur door in de ladenladen van de winkel uit de schappen. Ze controleerden de temperatuur van het hele product om ervoor te zorgen dat het nog steeds veilig was om de producten te distribueren en te sorteren in categorieën terwijl ze de bakken laadden.

Deze geredde voedselproducten zouden verloren zijn gegaan zonder de bestaande relatie tussen de Target-winkel en ons team, en de toewijding van onze medewerkers om uit te zoeken hoe deze onverwachte pick-up in hun al drukke schema's past. Onze klanten in gaarkeukens, schuilplaatsen en pantry's zullen binnenkort genieten van deze hoogwaardige zuivel-, vlees- en diepvriesproducten.

Bezoek ons ​​voor meer informatie over ons Grocery Rescue-programma website.

By |2017-11-07T17:26:47+00:00November 7th, 2017|Kruidenier Rescue|