61,774,948 maaltijden voorzien in 2019
en English
X

Superhelden komen in vele vormen

////Superhelden komen in vele vormen

Superhelden komen in vele vormen

Speciale post door Colleen Murphy, coördinator van vrijwilligerscoördinatoren van Second Harvest

Second Harvest hield onze eerste Family Sort op zaterdag, mei 19, en het is veilig om te zeggen dat de families een geweldige tijd hadden. In de loop der jaren hebben we overweldigende verzoeken van onze donateurs en vrijwilligers ontvangen om een ​​voedselsoort voor gezinnen van alle leeftijden te hebben omdat we regelmatige vrijwilligersmogelijkheden beperken tot die 14 van jaar en ouder. Ouders hebben een sterk verlangen uitgesproken om hun kinderen te leren hoe belangrijk het is om terug te geven aan mensen in nood in onze gemeenschap. Ze willen ook dat de ervaring leuk is en gedeeld met hun kinderen.

Na vele maanden plannen is de grote dag eindelijk aangebroken. Het thema dat we voor de familie sorteerden was ... Superhelden!

Superheldenfruit verwelkomt onze vrijwilligers.

Gezinnen arriveren en inchecken met medewerkers van Food Bank.

Poseren voor het tweede oogstteken!

Nadat iedereen was ingecheckt in ons centrum in Noord-San Jose, werden onze jonge vrijwilligers gevraagd om een ​​wit bord in te vullen met hun favoriete superhelden. De reacties van de kinderen liepen van superhelden uit de nieuwste Hollywood-kaskrakers zoals Black Panther en Wonder Woman tot echte helden zoals first responders! Er waren ook foto-opps voor gezinnen om plezier te hebben, in afwachting van iedereen te komen.

Favoriete helden gaan op het bord!

Helemaal leuk!

Vrijwilligers werden verwelkomd door Cat Cvengros, onze Vice President van Development and Marketing. Kat stond op een bureau (ze is een opgeleide professional) en bedankte de families voor het helpen leveren van verse producten aan bijna 89,000-kinderen in onze gemeenschap elke maand! Zonder onze vrijwilligers zou onze missie om onze buren te voeden die hulp nodig hebben, onmogelijk zijn!

Cat verwelkomt de menigte.

Vrijwilligersmanager David Saxton legde uit wat iedereen zou doen, ging over de zeer belangrijke veiligheidsregels en ging van de families weg! In een 2-uurploeg sorteerden en sorteerden onze families grapefruit, sinaasappels en appels. Maar liefst 33,000 kilo aan producten was het uiteindelijke totaal!

Way To Go Hunger Heroes!

Veiligheid is erg belangrijk bij de Voedselbank.

Hebben de kinderen het naar hun zin gehad? Blijkbaar was het sorteren van producten leuk, maar hard werken!

Teamleider van de vrijwilliger Steve Norris gaat over sorteersinaasappelen.

Grapefruit!

Abby vertelde me dat ze plezier had met het sorteren van appels en leerde hoe gekke en rotte appels eruit zien. Ze merkte op dat "een gekneusde appel die er niet goed uitziet, nog steeds eetbaar is." Klinkt voor mij - onvolmaakte vruchten kunnen nog steeds perfect zijn om te eten!

We stuurden een enquête naar de aanwezige ouders en bepalen binnenkort de volgende stappen voor het hosten van meer van deze leuke dagen voor gezinnen! Blijf kijken! Goed gedaan iedereen!

By |2018-06-06T22:58:18+00:00Juni 6, 2018|Vrijwilligers|