Om de traditie van vrijwilligerswerk voor werknemers voort te zetten die een paar jaar geleden begon en om een aantal #FoodBankLove op Valentijnsdag te delen, boden Second Harvest-medewerkers van alle afdelingen en functies zich vrijwillig aan en hielpen ze 17, 274 pond voedsel te verdelen in de Campbell United Methodist Church. Voedseldistributie op deze site vindt één keer per maand plaats.

Op die dag, met de hulp van toegewijde vrijwilligers van de Campbell United Methodist Church, hebben we ongeveer 170 gezinnen gediend! Iedereen die deelnam, waardeerde de interactie met klanten en voelde zich energieker en verbonden met de missie van Second Harvest.

Vraag je je af hoe het was om vrijwilligerswerk te doen op een van onze distributiesites? Bekijk onze foto's hieronder!


Onze medewerkers voor een Second Harvest Truck (onze CEO Leslie kwam ook helpen).

Toen we op de site aankwamen, waren er 5 lijnen voor gezinnen met verschillende distributietijden. Toen we aankwamen, stonden er al mensen in de rij met karren.

Voordat de distributie begon, begonnen de vrijwilligers met het uitladen van al het voedsel uit de vrachtwagen en het samen verpakken van voedsel. Elke familie kreeg bijvoorbeeld 2 pakketten kip, 4 blikjes tonijn, 10 kaassticks en meer.

Diane, onze directeur van vrijwilligersdiensten, heeft diepvrieskippen verpakt voor gezinnen.

Vrijwilligers van de Campbell United Methodist Church werkten hard met het uitladen en openen van alle voedseldozen.

Vrijwilligers zetten voedselproducten strategisch op een rij. Eerst werden zware producten zoals bevroren kip en rijst gegeven, daarna lichte producten zoals tonijnblikken, tortilla's, kaas. Niet afgebeeld: verse producten worden als laatste buiten het gebouw gegeven.

We waren enthousiast over de kwaliteit van het voedsel dat werd uitgedeeld: veel vers fruit en groenten om gezond te eten! Als onderdeel van ons beleid inzake gezond eten en drinken distribueert Second Harvest geen junkfood.

Vrijwilligers van Campbell United Methodist Church zetten pakketten kaasstokken in elkaar voor gezinnen.

Tim, onze Human Resources Manager, heeft hard gewerkt om de site klaar te maken voor distributie.

Buiten het gebouw maakten vrijwilligers pakketten met groenten en fruit klaar, zoals uien, aardappelen en sla. Terwijl Lejla, een van onze medewerkers, aardappelen verpakte voor klanten, vond ze een hele gave hartvormige aardappel!

Lejla, onze Development Administrative Assistant, vond de perfecte Valentijnsdagaardappel!

DE perfecte Valentijnsdag foto opp (misschien heb je deze foto gezien op onze Instagram).

Toen we klaar waren met het uitladen van de vrachtwagen en het verpakken van voedsel, begon de distributie en vulden onze vrijwilligers de karren van klanten met voedsel. Het was zowel een openbaring om te beseffen dat in Silicon Valley veel mensen vertrouwen op de voedseldistributies van Second Harvest, maar ook erg verfrissend om de glimlach op het gezicht van onze klanten te zien. Aan het einde van de distributie werden alle resterende items uitgedeeld aan mensen die wachtten op een tweede ronde: ons doel is altijd om al het eten weg te geven!

Ons team heeft op Valentijnsdag wat #FoodBankLove gedeeld!

Interesse om mee te doen? Bekijk onze vrijwilligersmogelijkheden hier!