Second Harvest of Silicon Valley heeft vandaag aangekondigd dat het Shobana Gubbi heeft benoemd tot zijn nieuwe chief filantropiefunctionaris. Gubbi zal leiding geven aan de inspanningen van Second Harvest om dit fiscale jaar een ongekende $81 miljoen op te halen om de gestegen bedrijfskosten van de voedselbank te compenseren, aangezien zij elke maand gemiddeld 400.000 mensen van voedsel blijft voorzien.

Gubbi trad in 2015 in dienst bij Second Harvest als directeur van grote geschenken. Na een indrukwekkende groei in de inkomsten van grote geschenken te hebben geleid, werd ze gepromoveerd tot directeur van leiderschapsgeschenken. Gubbi wordt gecrediteerd voor het bouwen van een sterk team van fondsenwervers, het gebruik van data-analyse voor inzichten om nieuwe fondsenwervende strategieën te informeren, en het prioriteren en opbouwen van diepe relaties met donoren.

“Shobana heeft al een onmetelijke waarde bijgedragen aan onze organisatie. We hebben het geluk dat we haar ervaring, institutionele kennis en sterk leiderschap kunnen gebruiken als onze chief filantropiefunctionaris”, zegt Leslie Bacho, CEO van Second Harvest. “Een van de dingen die ik het meest waardeer aan Shobana is haar vermogen om diep naar onze donateurs te luisteren en tegelijkertijd zeer strategisch te zijn in haar benadering van dit werk. Ik heb uit de eerste hand haar passie voor onze missie gezien, haar vermogen om anderen te inspireren om te geven, en haar diepe en oprechte toewijding aan haar team.”

Gubbi begon haar carrière in de wereld met winstoogmerk en zette haar ingenieursdiploma aan de UC Berkeley aan het werk als projectmanager, software-ingenieur en productmanager voor verschillende technologiebedrijven in de Bay Area voordat ze de oproep beantwoordde om haar gemeenschap te dienen - eerst als uitvoerend directeur van de Los Altos Education Foundation, en daarna als een belangrijke gift officer bij het Amerikaanse Rode Kruis.

“Het is een voorrecht om in deze cruciale tijd voor Second Harvest in deze rol te stappen. Nu we uit de pandemie komen en 60% meer mensen blijven bedienen dan we vóór COVID deden, zal ik nauw samenwerken met ons team om een nieuwe basislijn voor fondsenwerving opnieuw te kalibreren die ervoor zorgt dat we onze missie kunnen voortzetten om voedsel te verstrekken aan iedereen die het nodig heeft, ' zei Gubbie. "Ik ben verheugd om onze relaties met donoren te blijven versterken en onze betrokkenheid bij de gemeenschap te verdiepen, vooral omdat we bedrijfs- en gemeenschapsgroepen verwelkomen bij onze vrijwilligersinspanningen."

Over de tweede oogst van Silicon Valley

Second Harvest of Silicon Valley, opgericht in 1974, is een van de grootste voedselbanken in de natie en een vertrouwde non-profitleider in het beëindigen van lokale honger. De organisatie distribueert voedzame boodschappen via een netwerk van meer dan 300 partners op drive-thru en walk-up locaties in de provincies Santa Clara en San Mateo. Vanwege de onbetaalbaar hoge kosten van levensonderhoud in Silicon Valley en de economische neergang veroorzaakt door de COVID-19-pandemie, bedient Second Harvest nu gemiddeld 450.000 mensen per maand. Second Harvest verbindt mensen ook met federale voedingsprogramma's en andere voedselbronnen, en pleit voor antihongerbeleid op lokaal, staats- en nationaal niveau. Ga naar shfb.org voor meer informatie over hoe Second Harvest inspeelt op de ongelooflijke behoefte in Silicon Valley.

Als u kwesties behandelt die verband houden met honger in Silicon Valley, kunnen we deskundige woordvoerders voorzien die over het lokale landschap kunnen praten.

Neem contact op met Diane Baker Hayward op dbakerhayward@shfb.org of 408-266-8866ext. 368.

Bezoek onze Newsroom