Second Harvest of Silicon Valley announced today that it has named Shobana Gubbi as its new chief philanthropy officer. Gubbi will lead Second Harvest’s effort to raise an unprecedented $81 million this fiscal year to help offset the food bank’s increased operating costs as it continues to provide food to an average of about 500,000 people every month.

Gubbi trad in 2015 in dienst bij Second Harvest als directeur van grote geschenken. Na een indrukwekkende groei in de inkomsten van grote geschenken te hebben geleid, werd ze gepromoveerd tot directeur van leiderschapsgeschenken. Gubbi wordt gecrediteerd voor het bouwen van een sterk team van fondsenwervers, het gebruik van data-analyse voor inzichten om nieuwe fondsenwervende strategieën te informeren, en het prioriteren en opbouwen van diepe relaties met donoren.

“Shobana heeft al een onmetelijke waarde bijgedragen aan onze organisatie. We hebben het geluk dat we haar ervaring, institutionele kennis en sterk leiderschap kunnen gebruiken als onze chief filantropiefunctionaris”, zegt Leslie Bacho, CEO van Second Harvest. “Een van de dingen die ik het meest waardeer aan Shobana is haar vermogen om diep naar onze donateurs te luisteren en tegelijkertijd zeer strategisch te zijn in haar benadering van dit werk. Ik heb uit de eerste hand haar passie voor onze missie gezien, haar vermogen om anderen te inspireren om te geven, en haar diepe en oprechte toewijding aan haar team.”

Gubbi begon haar carrière in de wereld met winstoogmerk en zette haar ingenieursdiploma aan de UC Berkeley aan het werk als projectmanager, software-ingenieur en productmanager voor verschillende technologiebedrijven in de Bay Area voordat ze de oproep beantwoordde om haar gemeenschap te dienen - eerst als uitvoerend directeur van de Los Altos Education Foundation, en daarna als een belangrijke gift officer bij het Amerikaanse Rode Kruis.

“Het is een voorrecht om in deze cruciale tijd voor Second Harvest in deze rol te stappen. Nu we uit de pandemie komen en 60% meer mensen blijven bedienen dan we vóór COVID deden, zal ik nauw samenwerken met ons team om een nieuwe basislijn voor fondsenwerving opnieuw te kalibreren die ervoor zorgt dat we onze missie kunnen voortzetten om voedsel te verstrekken aan iedereen die het nodig heeft, ' zei Gubbie. "Ik ben verheugd om onze relaties met donoren te blijven versterken en onze betrokkenheid bij de gemeenschap te verdiepen, vooral omdat we bedrijfs- en gemeenschapsgroepen verwelkomen bij onze vrijwilligersinspanningen."

Over de tweede oogst van Silicon Valley

Founded in 1974, Second Harvest of Silicon Valley is one of the largest food banks in the nation and a trusted nonprofit leader in ending local hunger. The organization distributes nutritious groceries through a network of nearly 400 partners at drive-thru and walk-up sites across Santa Clara and San Mateo counties. Due to the prohibitively expensive cost of living in Silicon Valley and the economic downturn caused by the COVID-19 pandemic, Second Harvest is now serving an average of about 500,00 people every month. Second Harvest also connects people to federal nutrition programs and other food resources, and advocates for anti-hunger policies on the local, state and national levels. To learn more about how Second Harvest is responding to the incredible amount of need in Silicon Valley, visit shfb.org.

Als u kwesties behandelt die verband houden met honger in Silicon Valley, kunnen we deskundige woordvoerders voorzien die over het lokale landschap kunnen praten.

Neem contact op met Diane Baker Hayward op dbakerhayward@shfb.org of 408-266-8866ext. 368.

Bezoek onze Newsroom