61,774,948 maaltijden voorzien in 2019
en English
X

Voeding in actie: samenvatting van ons werk in Santa Clara County

//, Voeding in actie//Voeding in actie: samenvatting van ons werk in Santa Clara County

Voeding in actie: samenvatting van ons werk in Santa Clara County

Onze afdeling Voeding probeert altijd strategieën en ideeën te ontwikkelen om klanten aan te moedigen, niet alleen om het voedsel dat we leveren te nemen en te eten, maar om voedingsadvocaten te worden in hun gemeenschap. Een deel van wat we doen om dit doel te bereiken, is samenwerken met onze partnerbureaus en leiders op het gebied van distributiesites. We zijn verheugd om te delen wat we tot nu toe dit jaar in Santa Clara County hebben gedaan:

  • 40 kookdemonstraties
  • 4-voedingsworkshops met elk 6-klassen
  • 28 geeft individuele presentaties over voeding, inclusief presentaties over voedselveiligheid
  • 17 stimuleert consultaties om instanties te helpen hun klanten aan te moedigen om gezond voedsel te gebruiken

Wat is er nieuw!

Facebookpagina voor Spaanstalige klanten: Wij geloven in de kracht van directe interactie met onze klanten en veel van onze inspanningen zijn daarop gericht. Omdat we echter meer voedsel aan onze klanten kunnen bieden, vinden we het nodig om ze beter te bereiken, met behulp van methoden die handig zijn voor klanten. Om deze reden lanceerden we onze eerste Facebook-pagina gericht op Spaans sprekende klanten die voedingsinformatie verstrekt. We plaatsen content die klanten inspireert om betere voedingskeuzes te maken en optimaal gebruik te maken van alle gezonde voeding die we distribueren. Deze inhoud bevat recepten, kookvideo's geproduceerd door onze afdeling en foto's en verhalen over wat er gebeurt op het gebied van voedingseducatie bij agentschappen en directe sites.

duwtjes: We hebben ook ons ​​Nudges-programma gelanceerd bij agentschappen die hen middelen bieden om gezond voedsel toegankelijker te maken voor hun klanten. Deze hulpmiddelen omvatten meertalige receptposters, materialen en consulten om het bureau te ondersteunen bij het op een aantrekkelijke manier presenteren van producten en gezond voedsel voor klanten. We startten dit programma als een pilot en tot nu toe doen 17-bureaus mee. We zijn toegewijd aan het werken met bureaus om subtiele veranderingen in de omgeving aan te brengen om te helpen de gezonde keuze een gemakkelijke keuze voor klanten te maken!

By |2018-06-28T21:29:36+00:00Juni 28, 2018|Voeding, Voeding in actie|