"Nutrition in Action" is een serie gericht op wat ons Nutrition-team doet in de gemeenschap.

Speciale blogpost door: Diana Garcia, coördinator voedingseducatie

Spannend nieuws: onze afdeling Voeding maakt nu kookvideo's! Het idee kwam na het succes van de kookworkshops die we in de gemeenschap hebben gedaan en de positieve feedback die we hebben ontvangen. Om de vaart erin te houden en onze klanten te motiveren om gezond te eten, dachten we erover om via sociale media recepten en tips te delen over hoe je met een beperkt budget gezond voedsel kunt koken. En toen dachten we: 'Waarom niet? Laten we wat kookvideo's maken! "

Het filmproces is zeer informeel begonnen. Onze eerste video bevatte het recept voor bruine rijst dat ik bereid tijdens workshops en kookdemo's op sites van partnerbureaus. Na die eerste video wilde ons team meer video's maken van recepten met de verse producten die klanten ontvangen, maar het moeilijk vinden om te koken.

Dus kocht ik wat lampen en een statief en werkte toen aan de video met spaghettipompoen, gevolgd door de pompoen.

Als gevolg hiervan hebben we nu drie video's en maken we elke maand een nieuwe video! Hoewel mijn team niet veel ervaring heeft met filmen en bewerken, proberen we creatief te zijn! We hebben nieuwe bewerkingstools en een stabilisator gekocht en beetje bij beetje verbeteren we de kwaliteit en inhoud van onze video's. Voorlopig zijn onze video's alleen in het Spaans ondertiteld, maar de afbeeldingen zijn universeel. Het belangrijkste is dat we altijd op zoek zijn naar manieren om klanten aan te moedigen gezond te eten en te profiteren van het voedsel dat we aanbieden.

Bekijk onze heerlijke video met geroosterde butternut-recepten hieronder en blijf op de hoogte, want we zullen onze nieuwe video's op onze delen Facebook pagina elke maand!

Het is een feit dat u zich niet hoeft te vervelen.

 

*** Bijpraten op onze afgelopen Nutrition Newbie-berichten.